ראשון
מייסור
החלפה: יואב חסין
07:00 עד 10:30
תרגול אישי לכל הרמות
הרשם
break
אשטנגה

11:00 עד 12:30
כל הרמות
הרשם
break
מייסור
כניסה חופשית ללא מורה
16:00 עד 18:00
תרגול עצמי
הרשם
אשטנגה

16:45 עד 18:00
לכל הרמות
הרשם
ויניאסה
18:15 עד 19:45
כל הרמות EN
הרשם
איינגר

18:30 עד 20:00
מתחילים/ות
הרשם
אשטנגה
20:00 עד 21:30
מתחילים/ות
הרשם
שני
מייסור
07:00 עד 11:00
למתחילים/ות למתקדמים/ות
הרשם
איינגר
דהרמה יוגה
08:30 עד 10:00
ממשיכים/ות
הרשם
האטה יוגה נשית

11:30 עד 13:00
כל הרמות EN
הרשם
break
מייסור
כניסה חופשית ללא מורה  
16:00 עד 18:00
תרגול עצמי
הרשם
אשטנגה
,23/1 עם גילי זרנקין
17:00 עד 18:15
כל הרמות
הרשם
איינגר
18:15 עד 19:45
מתחילים/ות
הרשם
אשטנגה

18:30 עד 20:00
ממשיכים/ות
הרשם
ויניאסה

20:00 עד 21:30
כל הרמות
הרשם
אשטנגה
החלפה: אולה גליקין
20:15 עד 21:45
כל הרמות
הרשם
שלישי
מייסור
07:00 עד 11:00
למתחילים/ות למתקדמים/ות
הרשם
אשטנגה
החלפה: גילי זרנקין
11:30 עד 13:00
כל הרמות
הרשם
break
אשטנגה
כניסה חופשית!
מורים מתחלפים*
16:30 עד 18:00
*מקורס מורים באור היוגה
הרשם
האטה

17:00 עד 18:15
מתחילים/ות (EN)
הרשם
אשטנגה

18:20 עד 20:05
כל הרמות
הרשם
האטה
18:30 עד 20:00
כל הרמות EN
הרשם
ויניאסה
Flow כל הרמות
20:15 עד 21:45
/ מעיין פרנקוביץ'
הרשם
אשטנגה

20:20 עד 21:45
מתחילים/ות
הרשם
רביעי
מייסור
07:00 עד 11:00
למתחילים/ות למתקדמים/ות
הרשם
איינגר
דהרמה יוגה 
08:30 עד 10:00
ממשיכים/ות
הרשם
אשטנגה
"קצר בצהריים"   
12:00 עד 13:00
כל הרמות
הרשם
break
מדיטציה
כניסה חופשית!
17:00 עד 18:00
לכל הרמות
הרשם
אשטנגה
17:00 עד 18:30
לכל הרמות
הרשם
ויניאסה
18:40 עד 20:05
כל הרמות EN
הרשם
האטה

20:00 עד 21:30
כל הרמות
הרשם
אשטנגה
החלפה: אולה גליקין
20:15 עד 21:45
כל הרמות
הרשם
חמישי
מייסור

החלפה: ניצן חורש

07:30 עד 11:00
תרגול אישי לכל הרמות
הרשם
break
אשטנגה

11:30 עד 13:00
לכל הרמות
הרשם
break
האטה

החלפה: יעל בן חמו

16:45 עד 18:00
כל הרמות
הרשם
איינגר
דהרמה יוגה.
17:00 עד 18:15
מתחילים/ות
הרשם
אשטנגה

18:15 עד 19:45
מתחילים/ות
הרשם
אשטנגה

18:30 עד 20:00
ממשיכים/ות
הרשם
ויניאסה

20:05 עד 21:35
כל הרמות EN
הרשם
אשטנגה

20:10 עד 21:30
כל הרמות
הרשם
שישי
מייסור
החלפה: ליאת משולם
08:00 עד 11:00
תרגול אישי לכל הרמות
הרשם
איינגר
דהרמה יוגה
09:00 עד 10:30
כל הרמות
הרשם
אשטנגה
החלפה: לירן סלומון
11:30 עד 13:00
כל הרמות
הרשם
אשטנגה
105 דק', סדרה מלאה
11:30 עד 13:15
כל הרמות EN
הרשם
ויניאסה
13:15 עד 14:45
כל הרמות EN
הרשם
break
break
שבת
מייסור

החלפה: רועי וייס

09:30 עד 13:00
תרגול אישי לכל הרמות
הרשם
break
האטה
11:00 עד 12:30
כל הרמות EN
הרשם
break
break
break
break
האטה
18:30 עד 20:00
כל הרמות
הרשם
ויניאסה
19:45 עד 21:15
כל הרמות
הרשם
07:00

מייסור עם רועי וייס

תרגול אישי לכל הרמות
החלפה: יואב חסין
הרשם
11:00

אשטנגה עם שמעון ויצמן

כל הרמות

הרשם
16:00

מייסור עם

תרגול עצמי
כניסה חופשית ללא מורה
הרשם
16:45

אשטנגה עם ניצן חורש

לכל הרמות

הרשם
18:15

ויניאסה עם רבקה כליפא

כל הרמות EN
הרשם
18:30

איינגר עם דוריאן רוזן

מתחילים/ות

הרשם
20:00

אשטנגה עם רועי וייס

מתחילים/ות
הרשם
20:15

ויניאסה עם הילה שהם אוסטין

כל הרמות
הרשם
07:00

מייסור עם רועי וייס

למתחילים/ות למתקדמים/ות
הרשם
08:30

איינגר עם ענת צחור

ממשיכים/ות
דהרמה יוגה
הרשם
11:30

האטה יוגה נשית עם יעל בן חמו

כל הרמות EN

הרשם
16:00

מייסור עם

תרגול עצמי
כניסה חופשית ללא מורה  
הרשם
17:00

אשטנגה עם דפנה טובי

כל הרמות
,23/1 עם גילי זרנקין
הרשם
18:15

איינגר עם עטר רבינא

מתחילים/ות
הרשם
18:30

אשטנגה עם שמעון ויצמן

ממשיכים/ות

הרשם
20:00

ויניאסה עם טל ספורטה

כל הרמות

הרשם
20:15

אשטנגה עם יורם עידן

כל הרמות
החלפה: אולה גליקין
הרשם
07:00

מייסור עם רועי וייס

למתחילים/ות למתקדמים/ות
הרשם
08:15

שין סן דו עם עמנואל פוגל

הרשם
11:30

אשטנגה עם יורם עידן

כל הרמות
החלפה: גילי זרנקין
הרשם
16:30

אשטנגה עם

*מקורס מורים באור היוגה
כניסה חופשית!
מורים מתחלפים*
הרשם
17:00

האטה עם קטרינה טאומילומה

מתחילים/ות (EN)

הרשם
18:20

אשטנגה עם שמעון ויצמן

כל הרמות

הרשם
18:30

האטה עם קטרינה טאומילומה

כל הרמות EN
הרשם
20:15

ויניאסה עם לירן סלומון

/ מעיין פרנקוביץ'
Flow כל הרמות
הרשם
20:20

אשטנגה עם ליאת משולם

מתחילים/ות

הרשם
07:00

מייסור עם רועי וייס

למתחילים/ות למתקדמים/ות
הרשם
08:30

איינגר עם ענת צחור

ממשיכים/ות
דהרמה יוגה 
הרשם
12:00

אשטנגה עם ניצן חורש

כל הרמות
"קצר בצהריים"   
הרשם
17:00

מדיטציה עם מיכל דנוס

לכל הרמות
כניסה חופשית!
הרשם
17:00

אשטנגה עם שמעון ויצמן

לכל הרמות
הרשם
18:15

יוגה תרפיה עם עדן גרשון ורוי לונדנר

כל הרמות

הרשם
18:40

ויניאסה עם סמואל רובינסון

כל הרמות EN
הרשם
20:00

האטה עם שי בקלש מן

כל הרמות

הרשם
20:15

אשטנגה עם יורם עידן

כל הרמות
החלפה: אולה גליקין
הרשם
07:30

מייסור עם ג'יימי מרקס

תרגול אישי לכל הרמות

החלפה: ניצן חורש

הרשם
11:30

אשטנגה עם ליאת משולם

לכל הרמות

הרשם
16:45

האטה עם עמית גולדשטיין

כל הרמות

החלפה: יעל בן חמו

הרשם
17:00

איינגר עם עובד אלחליבי

מתחילים/ות
דהרמה יוגה.
הרשם
18:15

אשטנגה עם רועי אהרוני

מתחילים/ות

הרשם
18:30

אשטנגה עם שמעון ויצמן

ממשיכים/ות

הרשם
20:05

ויניאסה עם טל ספורטה

כל הרמות EN

הרשם
20:10

אשטנגה עם הדר אילוז

כל הרמות

הרשם
08:00

מייסור עם ג'יימי מרקס

תרגול אישי לכל הרמות
החלפה: ליאת משולם
הרשם
09:00

איינגר עם ענת צחור

כל הרמות
דהרמה יוגה
הרשם
11:30

אשטנגה עם יורם עידן

כל הרמות
החלפה: לירן סלומון
הרשם
11:30

אשטנגה עם אריאן ווד

כל הרמות EN
105 דק', סדרה מלאה
הרשם
13:15

ויניאסה עם סמואל רובינסון

כל הרמות EN
הרשם
09:00

איינגר עם ד"ר אסתי שחר

הרשם
09:30

מייסור עם ג'יימי מרקס

תרגול אישי לכל הרמות

החלפה: רועי וייס

הרשם
11:00

האטה עם אריאן ווד

כל הרמות EN
הרשם
18:30

האטה עם יעל בן חמו

כל הרמות
הרשם
19:45

ויניאסה עם דפנה ברוך

כל הרמות
הרשם

רמות תרגול

מתחילים מתרגלים מתחילים, שיעור ניסיון
ממשיכים/ות
כל הרמות

שיטות תרגול

מדיטציה
אשטנגה
האטה
ויניאסה
מייסור
איינגר
יוגה טיפולית
יוגה תרפיה
האטה יוגה נשית
שין סן דו

הרשמה

רצוי להגיע 5-10 דקות לפני תחילת השיעור ולהודיע על בואכם בקבלה.
למרות הרצון שלנו לקיים את כל השיעורים, באם מגיעים רק 2 תלמידים לשיעור, השיעור לא יתקיים.
המערכת שלנו יכולה להשתנות. מומלץ להרשם לרשימת תפוצה כדי לקבל עדכונים וחדשות
X
הרשם
ההרשמה בוצעה